AC by Marriott Wrocław

Hotel

AC by Marriott Wroclaw to stylowy hotel dla osób lubiących miejskie przestrzenie. Zlokalizowany obok Narodowego Forum Muzyki, w bliskim sąsiedztwie Opery, domu handlowego Renoma oraz Rynku.

Rezerwacje

+48 (71)pokaż numer

reservation@pokaż email

Do Państwa dyspozycji oddajemy 91 pokoi o zróżnicowanym standardzie, urządzonych według europejskiego stylu i wrażliwości.

Pokój typu Standard o powierzchni między 20 a 30 m2 występuje również w wersji z tarasem. Pokoje te dostępne są w opcji z łóżkiem małżeńskim lub dwoma osobnymi łóżkami.

Posiadamy również pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Pokoje zostały zaprojektowane tak, by zapewnić unikalne doświadczenie hotelowe. Każdy pokój ma własny charakter, podkreślony poprzez smukłą linię mebli i drewniane podłogi.

W każdym pokoju znajduje się:

ekspres do parzenia kawy/herbaty
sejf
deska do prasowania i żelazko
sygnowane kosmetyki
minibar z napojami bezalkoholowymi (koktajle i inne alkohole dostępne są w Barze)

Historia i nowoczesny design

Kamienica, w której znajduje się hotel pochodzi z 1875 r. Oryginalnie była to siedziba banku. Wiele elementów zostało pieczołowicie odrestaurowanych. Tworzy to unikatowe połączenie historii i nowoczesnego designu. AC by Marriott Wrocław jest definiowany poprzez otwartą postawę i troskliwą obsługę.

Odpocznij, zrelaksuj się

AC by Marriott skupia się na tym, co niezbędne. AC Kitchen to przestrzeń śniadaniowa, subtelnie angażuje wszystkie zmysły na początek nowego dnia.

AC Lounge łączy w sobie Restaurację Fuego i Bar. Tu też znajduje się biblioteka i kominek.

Wspaniale jest również odpocząć wieczorem lub cieszyć się chwilą poranka na zewnętrznym patio. Winiarnia zlokalizowana w dawnym skarbcu, oferuje bogaty wybór win europejskich.

Jesteśmy dla Was!

Kuchnia działa od poniedziałku do czwartku  i w niedzielę
do godziny 22.00, 
w piątek i sobotę do 22:30.

Bar przyjmuje Wasze zamówienia do 23.00

 

 

 

Jak do nas dojechać?