AC Wellness

SPA

Odkryj wszystkie tajemnice, które kryją dla Ciebie podziemia hotelu AC by Marriott Wrocław. Pośród starych murów i zabytkowych skarbców stworzono wyjątkowo nowoczesne i świetnie wyposażone miejsce, w którym wyzbędziesz się negatywnych emocji towarzyszących codziennemu życiu.

Znajdziesz tu sportowy basen, jacuzzi, dwie sauny oraz siłownie ze strefą cardio. Po wyczerpujących ćwiczeniach zapraszamy na odprężające zabiegi wykonywane przez wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów. Wellness jest dostępne również dla gości spoza hotelu.

Siłownia i cardio

Nasza siłownia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać dobrą sylwetkę.

Na bieżniach, orbitrekach i rowerach zostało zainstalowanie oprogramowanie Life Fitness, pozwalające zapisać indywidualne wyniki i modyfikować treningi poprzez aplikację mobilną. W sali fitness znajdziesz dodatkowo sprzęt do jogi, maty do ćwiczeń, piłki i hantle.

Dla uzyskania najlepszych efektów, poproś jednego z naszych osobistych trenerów o pomoc w zaplanowaniu swojego treningu.

Basen i sauny

Jeśli chcesz sprawić, aby Twój dzień był idealny, skorzystaj z naszego basenu. Jego wymiary (15m x 6m x 1,20m) pozwolą wykonywać ćwiczenia, takie jak w basenie sportowym. Może on również spełniać funkcje rekreacyjne – jeśli chcesz grać w piłkę lub ćwiczyć z instruktorem aqua aerobic.

Potrzebujesz się rozgrzać i zrelaksować po chłodnym, ciężkim dniu? Zapraszamy do sauny suchej i łaźni parowej, gdzie zapachy i efekty świetlne sprawią, że poczujesz się bardzo komfortowo. Olejki eteryczne ułatwią oddychanie, a wysokie temperatury pomogą oczyścić organizm.

Masaże i zabiegi

Pozwól sobie na chwile przyjemności i odprężenia.

W naszym centrum SPA możesz spędzić czas w harmonii ze swoim ciałem i duszą. Odpręż się po długiej podróży albo przed czekającym na Ciebie spotkaniem w centrum miasta.

Oferujemy szeroką gamę masaży klasycznych oraz rytuały, które pobudzą Twoje zmysły i dodadzą energii.

Godziny otwarcia stref:

Strefa fitness 24h
Masaże i rytuały na ciało –  po wcześniejszej rejestracji telefonicznej są dostępne codziennie: 10.00 – 21.00
Basen, jacuzzi:   pon- pt: 7.00-21.00, sob – niedz: 9.00-21.00
Sauna sucha i łaźnia parowa:
 pon -pt: 16.00-21.00, sob – niedz: 9.00-21.00
Przerwa techniczna: 13.00-14.00

 

Karnety OPEN KEY

 

Już od 300 pln/ miesięcznie*
cena przy zakupie karnetu rocznego

OPEN KEY miesiąc: 450 pln
OPEK KEY kwartał: 950 pln
OPEN KEY rok: 3600 pln

Open Key obejmuje wejście dla 1 osoby na wszystkie strefy w godzinach otwarcia. Więcej informacji w recepcji.  

 

Zbiorcza ocena jakości wody za 2023 r. dostępna do wglądu na życzenie w recepcji SPA na poziomie -1 w AC by Marriott Wrocław

Jesteśmy dla Was!

Kuchnia działa od poniedziałku do czwartku  i w niedzielę
do godziny 22.00, 
w piątek i sobotę do 22:30.

Bar przyjmuje Wasze zamówienia do 23.00

 

 

 

Jak do nas dojechać?